4.Kişisel Gelişim Zirvesindeyiz…

Share

Banu Gökçülİş Dünyasında Başarılı Olmanın Yolları

İş hayatında başarılı olmak ve kariyerini geliştirmek isteyenler zirvede buluşuyor.

İş ve özel hayatta başarılı olmak isteyen ve kişisel gelişimine önem veren çok sayıda profesyonelin her yıl bir araya geldiği EDUPLUS 4. Kişisel Gelişim Zirvesi 21 Ekim 2009 tarihinde gerçekleşecek.

4. Kişisel Gelişim Zirvesinin amaç ve hedefleri; katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamaktır.

Zirvede katılımcıları bekleyen fırsatlar ve kazanımları şunlardır:

• Kişisel gelişimle ilgili yenilikleri öğrenmek ve becerilerini artırmak,

• Ülkemizin önemli yönetici ve akademisyenleriyle bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak,

• Bakış açılarını geliştirmek,

• Verimli tartışmalar yapabilmek,

• Bireysel ve kurumsal ilişkiler geliştirmek.

Şirketlerde görev yapan her kademedeki çalışanın ihtiyaçlarına göre hazırlanan zirvede; Fark Yaratmak, Motivasyon, Başarı, Yüksek Performans, Kişisel Marka Olmak, Kariyeri Şekillendirmek ve daha birçok önemli konu ele alınacaktır.

4. Kişisel Gelişim Zirvesine katılanlar bu sene yine çok önemli konuları uzmanlarından dinleme ve uygulama imkanına sahip olacaktır. Önemli başlıklardan bazıları şunlardır: Müşteri ve İş Arkadaşlarını Tanıma, Yüz Okuma İkna Yöntemleri, Kariyer ve Yükselmek için Tavsiyeler!, Çalışanlar için El Kitabı!- Yeni Binyılda İş Başarısının 12 Anahtarı, Beden Dili Etkili Konuşma ve Sunum Becerileri, İş Yaşamının 3 Temel Sorununu Çözün!- Etkin Zaman Yönetimi, Stres ve İletişim, İş Dünyasında Yenilikçi Fikirler ve Farklılaşma, İşte Başarı için Yeni Trendler!

Katılımcılar çok önemli konuları otoritelerinden interaktif olarak izleme ve iş&özel hayatlarında uygulama şansına sahip olacaktır.

Zirve de konusunda uzman, otorite, üst düzey yönetici ve işadamları bilgi ve deneyimlerini paylaşacaktır. Bu isimlerden bazıları şunlardır: NLP Uzmanı Banu GÖKÇÜL, Demet Sabancı, Mümin Sekman, Cem Tarık Yüksel Unilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi, Cüneyt Sezgin Garanti Bankası Yönetim Kurulu Üyesi, Ahmet Ulubay Vodafone Kurumsal İş Birimleri Bölüm Başkanı, Metin Yurdagül Ülker İstişare Konseyi Üyesi Grup Sözcüsü, Emin Fadıllıoğlu Abbott İnternational Türkiye Genel Müdürü, Prof. Dr. Acar Baltaş, Mehmet Göçmen Sabancı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanı vb.’dir.

Kişisel Gelişimin Profesyoneller Açısından Önemi Nedir?

Kişisel gelişim bireylerin hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında başarılı ve mutlu olması için en önemli kavramlardan biridir. Bugün ülkemizde bu alanda çok sayıda kitap, seminer ve uzman bulunmaktadır. Özellikle iş hayatında rekabet eskisinden çok daha şiddetli, herkes üniversite mezunu, yüksek lisans yapıyor, iyi bir kariyer hedefliyor. Ancak maalesef çok sayıda insan iş hayatı için iyi bir okuldan mezun olmanın yeterli olduğu düşüncesini taşıyor. Benzer bakış açısına sahip şirketlerde bu nedenle çalışanlarına ağırlıklı olarak teknik eğitimler aldırmaktadır. Oysa çalışanların başarısında, gelişiminde ve şirkete katkısında kişisel gelişim konularının ve programlarının çok büyük bir etkisi vardır. Kişisel gelişim bireylerin yaratıcı, farklı düşünmesinde ve yüksek motivasyonla çalışmasında çok büyük katkı sağlamaktadır. Bu nedenle 4. Kişisel Gelişim Zirvesinin ana teması olarak ‘Fark Yarat’ mesajını seçen EDUPLUS, iş hayatında başarılı olmak isteyen herkesi zirveye davet etmektedir.

Zirveye Katılmak İçin Yapılması Gerekenler:

Bireysel ya da kurumsal toplu kayıtlar için aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alabilirsiniz.

Zirve ile ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için:

Tel:      0216 465 53 53

E-mail: konferans@eduplus.com.tr

Web:    www.eduplus.com.tr

Share
Ücretsiz Demo Talep Et
Banu Gökçül