Eğitim Duyurulari

Share

Eğitim

BİREYSEL FARKINDALIĞA ULAŞARAK YAŞAMI DÖNÜŞTÜRME SEMİNERİ

Hayatınızda yepyeni bir dönüşüm ve değişikliğe ne kadar hazırsınız? Duygularınızın ve inançlarınızın farkına varmaya cesaretiniz var mı? İçinizdeki sesi duymanız ve yeni bir “ben” ile hayata devam edebilmeniz için kendinize 2 gün verin…

· BU SEMİNER BANA NE KAZANDIRACAK?

Kötü deneyimler sonucu bilinçaltınızda biriktirdiğiniz olumsuz inançlardan kurtulup ruhunuzu ve zihninizi özgürleştirdiğiniz yeni bir hayata başlayacaksınız. Hayatınızda sizi kısıtlayan, boğan ve böylece mutlu olmanızı engelleyen huzursuzluk, gerginlik, öfke ve korku gibi olumsuz duygularınızın fakına varıp onları yönetmeyi öğrenecek ve bu duygulardan arınmış bir ruhla hayata daha mutlu ve güçlü olarak devam edeceksiniz.

Zihninizi kısıtlayıcı olumsuz inançlardan temizlediğinizde ve bunu kontrol edebilmeyi öğrendiğinizde içsel dönüşümünüz başlamış olacak. İç sesiniz güçlenmeye başladıkça hayatınızın kontrolünü ilk defa ele geçirdiğinizi fark edeceksiniz ve kendi hayatınızın antrenörü olarak siz, kendinize daha sağlıklı, dengeli ve mutlu bir hayat kurma yönünde ilk gerçek adımınızı atacaksınız.

· EGiTiM BiLGiLERi

Yaşamı dönüştürme eğitimi, NLP ve Davranış Bilimleri Uzmanı ve Akarma Eğitim ve Koçluk Merkezi’nin kurucusu BANU GÖKÇÜL tarafından verilecektir.

Eğitim, 2 gün boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Dileyen herkes katılabilir. Eğitim yeri kurumumuzca belirlendikten sonra size bildirilecektir.

Eğitim ücreti kişi başı 200 TL (KDV dahil), iki kişilik katılım taleplerinde ise toplam 300 TL (KDV dahil) olarak belirlenmiştir.

Akarma Eğitim ve Koçluk Merkezi

Büyük Bebek Yokuşu İnşirah Cad. No:56/1 Bebek/İstanbul

Tel: (212) 263 34 84

E-posta:

info@akarma.com.tr

Web:

www.akarma.com.tr

www.alfafrekans.com

www.banugokcul.com

Share
Ücretsiz Demo Talep Et