Kim Ne Dedi?

Share

Kim Ne Dedi?

Öncelikle tereddütle yaklaştığım daha sonra oldukça yararını gördüğüm Beyin Frekans Teknolojisi beni etkiledi. Vücut ile ilgili önemli değişimlerin beyin ve düşünce ile bağlantılı olduğunu artık net olarak görebiliyoruz. Denediğim bu teknolojinin önemli bir fark yarattığını paylaşmaktan mutlu olurum.

Alphan Manas / Brightwell Holdings Başkanı

Bence bu mucize gibi bir deneyim ve yeni başlamama rağmen etkisi beni her gün yeniden şaşırtıyor. Yaratıcı zihni geliştirmeye faydasının büyük olduğunu söylemeliyim. Hayatımda büyük değişiklik yaratan ve hayatıma, ilişkilerime bakışıma pozitif bakış açısı getiren bu tekniğe ulaşmama sağlayan herkese teşekkürler…

Dilara Doğrul/Öğrenci-Plato Film Okulu

Yoğun iş temposu ve yorucu çalışmanın yarattığı stres iş yaşamında ve günlük performansta düşüşe sebep olmaktadır. Beyin Frekans teknolojini kullandıktan sonra gerçekten önemli bir rahatlık ve gevşeme ile enerjimin arttığını ve daha dinginleştiğimi bariz bir biçimde hissettim. Olağanüstü, çok güzel herkesin mutlak ihtiyacı. Mutlaka denemelisiniz özellikle yoğun çalışanlar ve kendisini yorgun hissedenler; yöntem çok basit ve mükemmel sonuç alacaksınız. Emek verenleri gönülden kutlarım.

Erkan GÜNGÖR/Erg Grup İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Daha önce kişisel gelişimle alakalı birçok teknik denememe rağmen bu teknolojinin en işe yarar yöntem olduğunu ve bu alanda aynı sonuçları verebilecek hiçbir alternatifi olmadığını düşünüyorum.

Hakan Aykut/OPS Reklam Ajansı

Bu programı kullanma imkânı veren herkese sonsuz teşekkürler… Bu teknolojiyi tahmin ettiğimden çok daha kapsamlı ve tatmin edici buldum. Daha önce buna benzer birçok yöntem denememe rağmen bu kadar iyi sonuç alamamıştım. Bu yüzden bu tekniğin alkışı hakkettiğini söylemek isterim. Ürünlerinizin devamını dört gözle bekliyorum…

Levent Sevinç/Assesment Systems

Stres problemiyle olarak birçok seans yaptım. Stresle ilgili büyük bir problem yaşamasamda boş vaktimin olduğu bir akşam denemek istedim ve dinledikten sonra kendimi yeni bir insan gibi hissettim. İş hayatında stres yönetimi yapmanın büyük faydaları olduğunu fark ettim. Şu an ne zaman boş vaktim olsa kendimi yenilemek adına bu seansları gerçekleştiriyorum. Herkese öneririm…

Murat Ergin/Taegutec GM

Merhaba, baş ağrısı ve migrenle ilgili olan seansı haftada en az bir kere gerçekleştiriyorum. Çok sık baş ağrısı çekiyorum ve 20 dakikalık seansı gerçekleştirdikten yarım saat sonra baş ağrımın tamamen geçtiğini söylemek isterim. Daha önce bu ağrıdan kurtulmak için çok ağır ilaçlar kullandım ama faydasını göremedim. Ama şu an bu yöntemi keşfettiğim için çok mutluyum.

Sedef Yılmaz/Kalita Araştırma ve Danışmanlık

Sevgili Banu, ülkemizde eksikliği duyulan kişisel gelişim konusunda önemli bir çalışmaya imza attın. İnsanların trafikte saatlerini geçirdiği ülkemizde kişisel gelişim konusunda bu çalışman birçok insana ışık tutacaktır. Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Taner Özdeş/Yazar-Danışman-Eğitmen

Beyin frekans teknolojisini geçen hafta test etme imkânı buldum ve çok heyecanlandım. Uzun yıllardır beyin programlama yöntemlerini deneyen biri olarak bu teknolojinin denediğim en güçlü beyin programlama yöntemi olduğunu söylemek isterim.

Tuğba Kaplan/ Semak Makine Genel Koordinatörü

Share
Ücretsiz Demo Talep Et