Sık Sorulan Sorular-SSS

Share

Sık Sorulan Sorular

S: CD’ler MP3 haline getirildiğinde aynı etkiyi almak mümkün müdür?

C: Stereo kulaklıkla dinlemeyenleri mp3 formatında dinlemek mümkündür ancak stereo kulaklıkla dinlenmesi zorunlu kılınan CD lerin faydasını görmek mümkün değildir.

S: Her seansta CD’lerin baştan sona dinlenmesi gerekli midir?

C: İlk dinlemelerinizden daha sonra 1. ve bedensel gevşemenin yere aldığı 2.bölüme ihtiyacınız olmadığını düşünmeye başlarsanız, doğrudan 3.bölüme geçiş yaparak beyin frekans dalgaları üzerine hazırlanmış dönüşüm mesajlarını dinlemeye başlayabilirsiniz.

S: Kişisel dönüşümde başarılı olmaya başladığımı nasıl fark ederim?

C: Hedefimiz, bu eşik altı mesajların, kendimizin sandığımız eski, yine fark etmeden çevremizden kopyaladığımız cümlelerin, normal günlük konuşmalar yerine geçmesidir.
Kendi içsel konuşmalarınız da bu sesleri tekrar ediyor olduğunuzu duymaya başladığınızda bunları içselleştirmeye başladınız demektir.

S: Seans sırasında gözler kapalı olmalı mıdır?
C: Kulaklıklı dinlenen bölümlerde gözler kapalı tutulmalıdır. Kulaklıksız dinlenen bölümlerde ise gözlerin kapalı olması daha fazla verim almanız açısından tavsiye edilir.

S: Bu teknolojiyi kullanmanın herhangi bir yan etkisi var mıdır?

C: Bir çok pozitif yan etkisi vardır. Duygusal anlamda dengeye ulaşma, kan akışının hızlanması, hızlı düşünme, artan farkındalık, daha enerjik hissetmek ve uykuya daha az ihtiyaç duymak olumlu yan etkileri arasında sayılabilir. Negatif yan etkisi açısından bakıldığında ise beyindeki kan akışının hızlanması sonucu sadece ilk dinlemelerinizde hafif bir yorgunluk hissetmeniz mümkün olabilir, bu seansların etkisini gösterdiğinin işaretidir, sonraki seanslarınızda bu sanal yorgunluk hissi ortadan kalkacaktır.

S: Kullanılmasının sakıncalı olduğu durumlar nelerdir?

C: Kimlerin hangi durumlarda kullanmaması gerektiği ile ilgili ayrıntılı bilgi uyarılar kısmında detaylı açıklanmıştır.

S: Dinleme esnasında uyumanın herhangi bir zararı var mıdır?

C: Seans esnasında uyumak bilinçaltı mesajların beyin tarafından absorbe edilmesini kolaylaştıracağından hiçbir sakıncası yoktur, hatta verimi arttırdığı gözlenmektedir.

Share
Ücretsiz Demo Talep Et