Müzakere

Share

Müzakere

Müzakere

Hakkettiğini değil, Müzakere ettiğini alırsın….

Şu anda ellerinizin arasında olan müzakere kitabı, dünyadaki en başarılı, mutlu, güçlü ve iyi ilişkilere sahip insanların günlük hayatlarının, her alanında kullandıkları davranış ve tutumların incelenmesi sonucu ortaya çıkmıştır.
Kitaptaki teknikler, insanların kolaylıkla uygulayabileceği tekniklerdir.
İnsanlar hep aynı şeyi arzu ederler ama bunu isteme şekilleri birbirlerinden farklıdır. Kitap için başarılı müzakerecilerin teknikleri incelenip analiz edilmiş ve 10 ayrı kategoride sistematik hale getirilmiştir. Hemen her insan kadar yaklaşım stili vardır. Kitap bu yaklaşım stillerini 10 başlık altında çok rahat anlaşılıp uygulanacak organize bir şekilde sizlere sunuyor.
İPUCU 1: ENERJİ DİLİ
İPUCU 2: İKNA DİLİ
İPUCU 3: İLGİ DİLİ
İPUCU 4: BİLGİ ALMA DİLİ
İPUCU 5: DEĞERLENDİRME DİLİ
İPUCU 6: KARAR DİLİ
İPUCU 7: MOTİVASYON DİLİ
İPUCU 8: HAREKETE GEÇME
İPUCU 9: ETKİNLİK DİLİ
İPUCU 10: ORGANİZASYON DİLİ
Banu Gökçül’ün NLP yaklaşımlarını kullanarak yazdığı bu kitap müzakere alanında teknikleri nasıl kullanacağımızla ilgili derin bilgiler ve ipuçları içermekte ve uygulamalarla bunları gerçek hayata nasıl geçireceğinize ilişkin yolları göstermektedir. Tabi iş bununla bitmiyor. Kitaptaki bilgileri uygulayarak aldığınız ve alacağınız sonuçları değiştirmek sizin elinizde. Okuyun ve uygulama için ilk adımı şimdi atın…

Share
Ücretsiz Demo Talep Et