Banu Gökçül’ün Kitapları

Share
Farkındalığın Şifresi

Farkındalığın Şifresi

Farkındalığın şifresi, her nefes alma an’ımızın farkına varmamızı, ayılmamızı ve ‘kendimize oynadığımız tüm oyunlardan, kandırmacalardan kendimizi sıyırmamızı’ sağlamak ayrıca sadece kendi kendinizin efendisi olabilmeniz amacı ile yazılmıştır. Kim olduğumuzu biliyor muyuz? Ne istediğimizin farkında mıyız? Seçeneklerimizi görebiliyor muyuz?

NLP İle Düşüncelerin Çekim Gücü

NLP İle Düşüncelerin Çekim Gücü

Herkesin içinde kabullenemediği, başka insanlardan hatta kendinden bile gizlediği yanları vardır. İnsanlar farkında olmadığı yönlerini değiştiremez. Ne kadar saklasak da bilinçsizce başkalarına yansıttığımız bu yanlarımızın farkında olmak, onlarla yüzleşmek, cesur olmayı gerektiriyor. Kendinizin en iyi versiyonu olmaya cesaretiniz var mı?

Müzakere – Stratejik İlişki Kurma

Müzakere – Stratejik İlişki Kurma

Şu anda ellerinizin arasında duran müzakere kitabı, dünyadaki en başarılı, mutlu, güçlü ve iyi ilişkilere sahip insanların günlük hayatlarının, her alanında kullandıkları davranış ve tutumların incelenmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Kitaptaki teknikler, insanların kolaylıkla uygulayabileceği tekniklerdir.

Sunum – Gözler Üzerinizdeyken Başarmak

Sunum – Gözler Üzerinizdeyken Başarmak

İnsanların en büyük engelleri kendileridir. En büyük güçleri de yine kendileridir aslında. Bir firmada üst düzey yöneticilik yapan birinin, en büyük korkusunun kalabalık bir izleyici önünde konuşma yapmak olduğunu düşünün. Ya bir gün, “hayır” diyemeyeceği bir konuşmacı olma teklifi ile karşı karşıya kalırsa ne yapacak?

Share
Ücretsiz Demo Talep Et