Eğitim Duyuruları

Share
NLP Practitioner

NLP Practitioner

NLP Practitioner sertifika eğitiminde, kendinizle ve başkalarıyla kurmuş olduğunuz iletişimi pekiştirmeyi öğrenirsiniz. Eğitimde kendi potansiyelinizi ve öz kaynaklarınızı açığa çıkarıp, nasıl daha etkili biçimde kullanabileceğinizi, yaratıcılığınızı geliştirmeyi ve yeni öğrenme stratejilerini yaşama entegre etmeyi, tutsak ruh hallerinden kurtulup saniyeler içerisinde özgüven ve enerji dolu hale gelebilmeyi, böylelikle yaşam kalitenizi artırmayı öğrenirsiniz.

Bireysel Farkındalığa Ulaşarak Yaşamı Dönüştürme Semineri

Bireysel Farkındalığa Ulaşarak Yaşamı Dönüştürme Semineri

Hayatınızda yepyeni bir dönüşüm ve değişikliğe ne kadar hazırsınız? Duygularınızın ve inançlarınızın farkına varmaya cesaretiniz var mı? İçinizdeki sesi duymanız ve yeni bir “ben” ile hayata devam edebilmeniz için kendinize 2 gün izin verin. Kötü deneyimler sonucu bilinçaltınızda biriktirdiğiniz olumsuz inançlardan kurtulup ruhunuzu ve zihninizi özgürleştirdiğiniz yeni bir hayata başlayacaksınız.

2011 Özel Tasarım Eğitimleri

2011 Özel Tasarım Eğitimleri

  • Rengarenk İletişim
  • İş hayatında Mutluluğun Sırları
  • Duygusal Zeka
  • Duygusal Zeka ve Liderlik ve diğerleri….
NLP Sertifika Programları

NLP Sertifika Programları

NLP, düşünme, dil ve davranış süreçlerini inceleyerek, kişilerin belirledikleri hedeflere ulaşmak için bu süreçleri en etkin nasıl kullanabileceğini öğreten bir çalışma alanıdır. Bu süreçler kişide doğal olarak bilinçli veya bilinçsiz yerleşmiş olabilir. NLP, başarıya (kastedilen, herkesin kendi arzu ettiklerine ulaşmasıdır.) ulaşmak için, bu süreçler üzerinde kontrol sağlama yeteneklerinin geliştirilmesine yönelik sistemler, teknikler ve modelleri sunmaktadır.

Özel Eğitimler

Özel Eğitimler

Çocuğunuz öfkeyle karşınıza dikiliyor ve size meydan okuyor mu? Nereye gittiğini bilmiyor, meraktan çatlıyorsunuz ve gelince de size hiçbir şey söylemek istemiyor mu? Evde hiçbir şey yapmak zorunda olmadığını, doğmayı kendisinin istemediğini ve bu sebepten sizin ona bakmakla yükümlü olduğunuzu söylüyor mu? İnanç ve değerleriniz çocuğunuzun inanç ve değerleriyle çatışıyor mu? İsteklerini yerine getirmediğinizden şikâyet ediyor mu?

Share
Ücretsiz Demo Talep Et