Sunum

Share

Sunum

Sunum

KİMİLERİ ODAYA GİRDİKLERİNDE ODAYI AYDINLATIR…

KİMİLERİ ÇIKTIKLARINDA…

SİZ HANGİSİ OLMAK İSTERSİNİZ??

İnsanların en büyük engelleri kendileridir. En büyük güçleri de yine kendileridir.
Bir firmada üst düzey yöneticilik yapan birinin, en büyük korkusunun kalabalık bir izleyici önünde konuşma yapmak olduğunu düşünün. Ya bir gün, “hayır” diyemeyeceği bir konuşmacı olma teklifi ile karşı karşıya kalırsa ne yapacak?? Böyle bir durumu yaşamış olan kişilerdenseniz, neler yaşandığını tahmin etmeniz güç değil. …
Çok başarılı, esprili, doğal ve sıcak bir sunumun ardından alacağınız bol alkışın hazzını yaşama düşüncesi, sizde nasıl bir duygu uyandırıyor?
Hangi meslek gurubundan olursanız olun, ister eğitimci, ister öğrenci, ister satış yetkilisi, ister yönetici….Her zaman kendinizi, işinizi, bilginizi veya projelerinizi aktarmakla karşı karşıyasınız. İstediğiniz sonuçları almak için sunumunuzun etkili olması gerektiği bilincindeyseniz, doğru kitabı elinizde tutuyorsunuz.. Öğretmen, öğrenci hazır olduğunda ortaya çıkar.
Belki de artık bu korkudan kurtulmanın vakti gelmiştir. Rahat bir şekilde, güvenle sunum yapmanın püf noktalarını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey, deneyimli eğitmen Banu Gökçül’ün açık ve esinlendirici bir dille kaleme aldığı kitabının sayfalarına göz atmak..
Her an kendimiz için mümkün olan en iyi seçimi yaparız. Bu kitabı okumak, başarılı ve etkili sunuşlar yapabilmeyi öğrenmeniz için iyi bir seçim…Sadece okumakla kalmayın…

Uygulamaya şimdi başlayın…

Share
Ücretsiz Demo Talep Et